METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN

Čeština na verzi hry 1.15 na Steamu po aktualizaci z listopadu 2018 (pokud někomu nepůjde čeština nainstalovat, dejte „ověřit integritu souborů hry“)

ČEŠTINA

Čeština (spouštěcí soubor) je zabalená ve složce Čeština_MGS_5 i se složkou „Resources“ a tak to musí při instalaci zůstat, jinak neproběhne. Dále je nutné, abyste měli nainstalovaný NET framework alespoň ve verzi 4.5. Zbývající info je v instalátoru, který prosím pozorně čtěte.

ACHIVEMENTY + PDF

9 komentářů u „METAL GEAR SOLID V: THE PHANTOM PAIN“

 1. Zdravím ještě jednou, nevím jestli jde čeština na nově nainstalovanou hru.Jinak vše podle pokynů. Instalace hry,ověřování integrity,Netframework 4.5 a vyšší,vypnutý antivir,instalace s resources v jedné složce a přesto nic. Zda-li dělám něco špatně už mě nic nenapadá.Dík za odpověď.

  1. Čoveče, tak fakt musí být něco špatně u tebe. Stáhl jsem si kvůli tobě hru znovu, spustil instalaci češtiny mgsvtppcz_1_15_d_19_11_2018.exe a vše v pořádku. Jen tě ještě pro jistotu upozorním, že se nejprve kontrolují soubory a pak teprve probíhá import četiny, což v závislosti na výkonnosti tvého stroje může trvat i minuty.

 2. Tak sorry kámo já měl staženou špatnou verzi češtiny teď jsem stáhnul z těchto stránek a ani ne za minutu bylo nainstalováno.Dík za tvůj čas.

 3. Dobrý den. Nevím kde napsat dotaz, tak se optám zde.
  Na zrušeném Google2 se psalo o češtině do hry Get Even.
  Chci se optat zda se v češtině pokračuje nebo byla poslána k vodě. Děkuji za vyjádření a všechna čest vaši práci.

  1. Zdravím. je to moje „noční můra“. Hrozně ji chci dokončit, pořád uždibuji, ale není to tempo, co bych si představoval. Věřím však, že jednou, jednou snad… bude.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *